דף הבית >> מאמרים >> לוח שנה שולחני כמקדם מכירות
לחץ

לוח שנה שולחני כמקדם מכירות

לוחות שנה שולחניים יכולים לשמש אתכם כמקדמי מכירות נהדרים. עסקים רבים עושים שימוש בלוחות שנה שולחניים, מה שמעיד על כך שמדובר בנוסחה מנצחת. אולם, מאחר ומדובר במוצר שעסקים כה רבים עושים בו שימוש, חשוב שלוחות השנה שלכם יהיו מקוריים ומיוחדים, על מנת שהלקוחות יעדיפו אותם על פני אחרים. מה, אם כן, הופך את לוחות השנה השולחניים לכל כך פופולריים בקרב עסקים שונים ומדוע הם מעדיפים אותם על פני מוצרי קידום מכירות אחרים?
  • רוב האנשים משתמשים בלוחות שנה שולחניים, על מנת לעקוב ביתר קלות אחר פגישות שקבעו, אחר תאריכים חשובים כמו למשל ימי הולדת, חגים וכן הלאה.
  • עם קצת מחשבה, תוכלו לעצב לוח שנה ממותג שיבלוט על פני לוחות שנה של המתחרים ויתפס כנחשק ורצוי בעיני הלקוחות שלכם.
  • עיצוב לוח שנה שולחני באופן הנכון והקולע, יאפשר לעסק שלכם חשיפה ממושכת למשך שנה שלמה.

לוח שנה שולחני קטן או משטח לוח שנה לעכבר

לכל פורמט של לוח שנה שולחני יש יתרונות וחסרונות משלו ולכן עליכם לשקול איזה פורמט יתאים יותר ללקוחות שלכם. לוחות שנה שולחניים קטנים, למשל, יאפשרו לכם הוספת תמונות או יצירות אמנות קטנות, אשר יוסיפו ליחודיות של לוח השנה. ניתן כמובן גם לבחור בין גדלים שונים של לוח שנה.
משטח לוח שנה לעכבר, לעומת זאת, מגיע בגודל קבוע, אך עם זאת יש בו די מקום לכיתוב שיכלול את לוגו החברה וכל פרטי התקשרות נוספים שתרצו שיופיעו ואפילו שילוב של לוח שנה עברי עם לוח שנה לועזי. יתרון נוסף הוא שימוש ארוך טווח, שכן יש סיכוי טוב שהלקוח ימשיך להשתמש במשטח גם כעבור שנה.

לוחות שנה מוכנים או בעיצוב אישי

ניתן לבחור לוחות שנה שולחניים עם עיצוב מוכן מראש, או לעצב את לוח השנה באופן עצמאי. היתרון בלוחות השנה המוכנים מראש הם במחיר הנמוך יחסית, אך החסרון שלהם הוא שהם יציבו בפניכם בחירה מצומצמת, שלא תמיד תקלע לטעמכם או לטעם הלקוחות שלכם.
לוחות שנה בעיצוב אישי יהיו יקרים יותר, אך תוכלו להתאים אותם במידה רבה יותר לצרכים השיווקיים והפרסומיים שלכם.
כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט
 
בלוג    |    מאמרים    |    מפת אתר    |    לאתר החברה המלא